Резиденція Святого Миколая гостинно відкрила свої двері.

Сьогодні, 19 грудня 2016 року відбулося урочисте відкриття Резиденції Святого Миколая в кінотеатрі «Україна».

Ще до початку святкового дійства маленькі відвідувачі, серед яких були і учні загальноосвітніх шкіл міста, розпочали писати листи Святому Миколаю  зі своїми побажаннями та прикрашати Ялинку мрій.

У святковій програмі були задіяні учні шкіл естетичного виховання, а розпочали її вихованці міського Будинку ім. Івана Кулика балетною постановкою, а продовжили Зразкова вокальна студія «Карамель» Черкаської гімназії №31.

На свято завітав і міський голова Анатолій Бондаренко, привітавши усіх з наступаючими новорічними святами від імені міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу, побажав всіх гараздів та миру в Україні та наших домівках.

Дивовижне занурення у світ казки відбулося з появою головних героїв – Святого Миколая та його помічників.

Діти із захопленням спостерігали за перебігом подій, що відбувалися на імпровізованій сцені, де Чортенятко намагалося виявити недоліки у неслухняної малечі, та все ж добро перемогло, і згодом кожен зблизька мав змогу поспілкуватися зі Святим Миколаєм, щоб висловити йому своє побажання, а його помічники все ретельно нотували.

Додали святкового настрою й активні ігри, розваги та конкурси, а згодом і перегляд мультфільмів.

А для тих, хто не потрапив 19 грудня на відкриття до Резиденції Святого Миколая, нагадуємо, що святкові заходи тут триватимуть до 25 грудня, тож завітайте сюди, та пориньте в казку разом зі своєю малечою.

За посиланням:http://ogp.ck.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *