Міські владці нагородили юного рятівника.

13-річного Богдана Волика з Черкас, який витягнув із крижаної води двох дівчаток, відзначили грошовою премією в розмірі 30 тисяч гривень та нагрудним знаком «За мужність і героїзм». Ці нагороди йому вручив міський голова Анатолій Бондаренко під час сесійного засідання 22 грудня.
– Цей хлопчина ризикував власним здоров’ям і життям задля порятунку цих дівчаток, – підкреслив міський голова. – Допоки в нашому місті, в державі будуть такі небайдужі люди, є надія, що наша країна розвиватиметься в правильному напрямку.
Нагадаємо, 15 грудня школяр витягнув із води двох восьмирічних подруг Дарину та Марину. Дівчата хотіли скоротити дорогу й пішли на інший бік через ледь застиглу на Дніпрі кригу, яка почала тріскатися. Єдиним свідком цих подій став трохи старший за них Богдан Волик. Він навчається у 21-ій школі. Хлопець не розгубився й одразу ж зі свого телефону набрав службу порятунку «101». Щоб не гаяти часу – ще до їх приїзду сам кинувся на допомогу.
– У той час я гуляв поблизу пляжу «Живчик» і побачив, що дівчата йдуть по льоду. Я кричав їм, щоб вони не йшли туди, але вони не послухали й провалилися під кригу, – розповідає школяр. – Я одразу ж потелефонував у службу порятунку, а сам кинувся допомогти їм. Я виламав палицю й витягнув одну з них, потім ще відігрівав їй руки.
Другу дівчинку вже витягували рятувальники. Між тим, Богдан зізнається, це вже не вперше йому доводилося рятувати людей. Мріє, аби в майбутньому це стало його професійною діяльністю.
– Одного разу я врятував дівчину на фарватері, неподалік Річкового порту, у неї виникли судоми, а там глибина – 25 метрів, – пригадав Богдан. – Я почув крик про допомогу й одразу ж побіг до неї.
А якось хлопцеві довелося рятувати кошеня. Пригадує: тваринка вилізла на дерево висотою, щонайменше, 15 метрів, а злізти звідти не могла. Тож і тоді Богдан без вагань зняв кота.
Така увага з боку міських владців для нього, зізнається, хоч і неочікувана, але приємна. Грошову премію планує використати на лікування.
За посиланням: http://www.rada.cherkasy.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *